Luka nad Jihlavou B – Černíč/Červený Hr.

4:1
Muži B
2024-06-15 16:30

Rezerva v posledním utkání sezóny jasně dominovala a udržela tak jarní neporazitelnost na domácí půdě

Hodnocení trenéra Milana Bratršovského:

Od začátku jsme si šli za jasným cílem = udržet 100% jarní bilanci vítězství na domácím hřišti. Do utkání jsme vstoupili dobře, měli jsme míč stále na kopačkách a předváděli pěkný kombinační fotbal. Černíč se zatáhla a nedařilo se nám dokončit kvalitněji finální fázi. I tak jsme se ale dostali do spousty šancí. Hlavně v prvním poločase jsme nedali několik vyložených šancí. Do poločasu jsme i tak šli s dvoubrankovým vedením. Nedostat nějaký hloupý gól a ideálně ještě nějaký přidat, tak zněly instrukce na druhý poločas. Podařilo se nám krátce po přestávce přidat třetí branku a to bylo zlomové. Výsledek nakonec skončil 4:1. V týmu vládne spokojenost. Hlavně za jaro se nám podařilo uhrát 22 bodů z 30 možných, což považuji za úctyhodné a dlouho tohle nepamatuju, co se týče béčka. Teď si řádně užijeme závěrečnou :). Všem klukům děkuji za celou sezónu.

Sestavy a statistiky:

Reality 11 – OP mužů: Luka n. Jihl. B – Černíč/Červ. Hrádek | Soutěže | FOTBAL.CZ