Muži B
2024-10-13 15:00

Dva góly Vařejky nestačily. Rezerva si odváží z Kněžic těsnou prohru.

Hodnocení trenéra Milana Bratršovského:

Bohužel nám nevyšel vstup do utkání. Inkasovali jsme rychlou branku. Snažili jsme se hrát a vypracovali jsme si dvě-tři šance ke skórování, ale bohužel. Následně jsme udělali penaltu a Kněžice odskočili na 2:0. Závěrečných 10 minut první půle jsme měli tlak a vyústilo to ve snižující branku, kterou vsítil Luboš Vařejka. Do druhého poločasu jsme nevstoupili úplně nejlépe a v 52. minutě jsme inkasovali opět na rozdíl dvou branek. Nesložili jsme zbraně a po krásné akce od poloviny hřiště stál jako poslední opět Luboš Vařejka a “gólem týden” snížil opět na rozdíl jedné branky. Snažili jsme se, makali jsme, ale na vyrovnání to nestačilo. Nutno podotknou, že soupeř se dostával lacino k protiútokům, což bylo zapříčiněno tím, že jsme hru hodně vytáhli. Konečný výsledek je sice zklamáním, ale musím kluky pochválit za bojovnost, nasazení a chuť něco s výsledkem udělat. Takhle když budeme hrát, tak body přijdou.