Muži B
2024-10-05 15:00

Dominance v držení míče nestačila. Rezerva prohrála derby s Puklicemi.

Jak viděl utkání trenér Milan Bratršovský:

Popravdě, ani nevím, jak mám začít. Obrovské zklamání. Přiznám se, že tohle jsem nečekal. Věděli jsme, že to bude těžké utkání. S Puklicemi je to vždycky takhle. V prvním poločase jsme ztratili snad každý balón. Zepředu se nám to vracelo pořád zpět, neměli jsme klid na kopačkách. Následně jsme v 33. minutě inkasovali na 0:1. Do poločasu se nám bohužel nepodařilo vyrovnat. Pořád jsem věřil, že jsme schopni utkání otočit. Druhý poločas jsme začali aktivně, podařilo se nám vyrovnat na 1:1 a měli jsme tlak, ale ten tlak byl bezúčelný, málo šancí, zbrklost, špatné vyhodnocení situací. Pak se nevyvarujeme hrubých chyb a doslova namažeme soupeři na góly. Bohužel, prohráli jsme 1:3. Od všech hráčů čekám víc a také jsme jim to v kabině ihned řekl, pak jsou tam ale hráči, od kterých čekám ještě takovou přidanou hodnotu, že udělají ten rozdíl, tu změnu, kterou si ten zápas žádá. Věřím, že se všichni nad tím zamyslí, přijdou na trénink a příští utkání v Kněžicích zvládneme. Hlavu nahoru, nevzdáváme se.