Luka si z Borů vezou 3 body 2:3

Hodnocení trenéra Kuchty

Zápas dvou rozdílných poločasů. Nám se dobře vyvedl první poločas, který jsme vyhráli poměrem 1:3. Naší první branku dal hráč Urbánek, který parádně umístil míč k levé tyči. V 35 min. šel obětavě Koldík do velkého vápna a odměnou mu byla připsaná branka, u které byl. O dvě minuty déle hráč Mitev navýšil naše vedení. Bohužel v závěru prvního poločasu naše hra trochu opadla a domácí snížili. Naše vedení v prvním poločase bylo zasloužené. Druhý poločas už nebyl dle mých představ. Domácí se zvedli a naše hra směrem dopředu už nebyla dobrá. Musím ale konstatovat, že šancí z naší strany nebylo málo, ale bohužel k tomu chyběla kvalita a správné řešení. Pro marodku a nedostatek hráčů, kterou bohužel teď máme, je to pro nás cenné vítezství.