První přátelské utkání vyšlo Benfice na výbornou. Antonínův Důl rozstřílela 5:2

K prvnímu přátelskému zápasu zavítala loucká Benfika na jihlavskou umělku, kde se utkala s účastníkem I. B třídy – Antonínovým Dolem. Některé hráče viděl trenér Bratršovský vůbec poprvé, a tak bylo otázkou, jak si s utkáním béčko poradí.

Hned na úvod zápasu se ocitl v samostatném úniku právě hrající trenér Bratršovský, který si ale udržel „střeleckou formu“ z podzimu a trefil jen nohy brankáře. Loučtí byli i nadále více na míči a zhruba ve třetině první půlce si vzal míč Kostka zhruba dvacet metrů od brány a nekompromisní pumelicí podobně jako v Bítovčicích rozvlnil síť poprvé.  Po další pěkně akci zatáhl míč na pravé straně Uherek, naservíroval jej pod sebe na malé vápno, kde již číhal Šimon Číhal, a ten už si uměl poradit  – 0:2. Číhalovi vstřelený gól evidentně zvedl sebevědomí, jinak si nelze vysvětlit jeho pokus z cca 50 metrů, kdy si sice všiml, že je gólman venku z brány, ale jeho pokusu chyběly parametry…Loucká obrana byla i v další části prvního poločasu pevná, dobře hrála celá obranná linie, které šéfoval nestárnoucí matador Kubeš, velmi dobře se na pozici levého beka aklimatizoval Poláček. Pár minut před koncem poločasu si právě Poláček vyměnil balón s Kuřítkem, ten si navedl míč na střed hřiště a ranou pod břevno stanovil poločasový výsledek na 0:3 pro Luka.

Do druhého poločasu udělal Bratršovský několik změn v sestavě, na hrotu se objevil „ztracený syn“ Vít Rychlý a hra již neměla takové tempo kvůli střídáním. Adol se dostával trochu více do hry, ale do šancí se příliš nedostával. V 65. Minutě ale přišel centr z levé strany, které gólman vyrazil k útočníkovi Adola, který ihned zakončoval, a i když si na míč brankář sáhl, na cestě do brány mu nezbránil – 1:3. Poté se do gólové šance hnal Kuřítko, kterého obránce sundal ve vápně a sudí Kalaš pískal penaltu – Uherek poslal brankáře na druhou stranu a Luka vedla již 1:4. Po další dobré akci proměnil Kuřítko svůj samostatný únik a Adol musel kousat pomyslnou rukavici. Tečku za zápasem udělal v 90. Minutě  adolský Živný, který proměnil přímý volný kop z asi dvaceti metrů, kdy Toman v loucké brance už byl pravděpodobně na odchodu do kabin, jinak si nelze vysvětlit, že střelu Živného nezastavil.

Loucké béčko tak po dobrém výkonu porazilo Antonínův Důl 5:2, kdy výsledek není až tak důležitý, ale trenér Bratršovský musel být s výkonem svých svěřenců nadmíru spokojený. V dalších přípravných zápasech čeká Benfiku tým Kožlí a Nadějova.