Reportáž - A-tým MUZ

Bezbranková remíza s Bystřicí nad Pernštejnem

Zodpovědný výkon přinesl áčku další důležitý bod do tabulky 5. ligy

5. liga mužů - 23. kolo

Luka nad Jihlavou

vs

Bystřice nad Pernštejnem

0:0 0:0

ŽK: 1:0 (Cejpek). Rozhodčí: Škorpík – Kylar, Vrbecký. Diváci: 88

Prchal - Čermák, Urbánek, Kriegsmann, Cejpek (90. Hájek), Uherek, Prchal (71. Jícha), Havlín (64. Brabec), Zid, Benáček, Kolda

Pečinka – Chudoba (46. Tomášek), Hofmann, Černý, Veselý (66. Dvořáček), Žila, Čech, Sklenář, Straka, Buršík, Straka (84. Petr)

Opatrné utkání z obou stran. Oba celky si vytvořili jen minimum šancí ke skórování a tak fanoušci na tribuně žádnou branku neviděli. Pro náš A tým je to velmi důležitý bod se soupeřem, který v jarní části ještě neokusil chuť porážky.

Hodnocení utkání hlavního trenéra Petra Kuchty :

Kvalita soupeře nám byla známá a na základě úspěchu jsme se museli k zápasu postavit. Hra byla z naší strany opatrná, ale zejména jsme se soustředili na hru v defenzivní činnosti. Dle mého názoru jsme soupeře k ničemu nepustili. Šancí bylo pra málo na obou stranách. V prvním poločase měl velkou šanci hráč Prchal Roman, kterému na poslední chvíli skluzem vypíchl míč a zabránil vsítit naši branku. Ve druhém poločase nás zase podržel brankář Prchal Adam, který tečovaný míč bravurně vyrazil. Dle mého názoru remíza zasloužená a bod je pro nás důležitý k zapsání do tabulky a odraz k záchraně v soutěži.


Tabulka 5. Ligy Vysočina - zdroj: Livesport.cz